Fotosoutěž "Máj s Puntíkem"

Vyhlášení soutěže:

Vážení přátelé a členové DK ČR,

přinášíme další fotosoutěž, tentokrát jsme vybrali téma „MÁJ S PUNTÍKEM“. Prosím, Vy, co se chcete zúčastnit, přečtěte si níže podmínky, doporučován je formát fotografie na výšku (KZ je vydáván na výšku formátu A5), kterou zasíláte! Doufáme, že účast bude hojná! Děkuji.

Dalmatin klub ČR vyhlašuje fotosoutěž „Máj s puntíkem“. Tematická fotosoutěž Vašich miláčků zachycených při nádherně rozkvetlých stromech, květech naší přírody, symbolizující příchod jara. Podělte se o své radostné momentky zvěčněné ve formě fotografií. Nejlepší z nich opět ocení výbor speciální cenou a bude zveřejněna na titulní straně plánovaného Klubového zpravodaje. Stejně jako nejlepší fotografie s nejvyšším počtem hlasů od členů v této soutěži, která pak obsadí místo na zadní straně obálky.

Podmínky pro účast ve fotosoutěži:
- Do fotosoutěže se může přihlásit každý člen Dalmatin klubu ČR.
- Každý z členů může zaslat max. 1 ks fotografie se zadanou tematikou - Fotografie by měla být kvalitní, ve vysokém rozlišení, ne menší než 900px - Zaslaná fotografie musí být majetkem účastníka této soutěže, nebo účastník musí mít svolení autora fotografie k použití ve fotosoutěži včetně akceptování jejích podmínek.
- Součástí zaslané fotografie musí být jméno psa (modela), jméno autora a kontakt.
- Všechny soutěžní fotografie zasílejte na E-mail: zpravodaj@dalmatinklub.cz do 31. 5. 2018

Vyhlášení proběhne po 31. 5. 2018

Podmínky hlasování pro fotosoutěž: 
- Fotografie členů budou zveřejněny na webu DK ČR z.s. a na stránce FB DK ČR z.s. 
- Hlasování bude probíhat následujícím způsobem: 
1. Členové FB DK ČR z.s. zaznačí u fotografie tzv. like (to se mi líbí) 
2. Ostatní členové mimo FB hlasují na E-mail: zpravodaj@dalmatinklub.cz 
3. Hlasovat můžete do 31.5.2018 23:59, poté se již hlasy nebudou započítávat.

Ceny:

Obě vítězné fotografie získávají ceny samochladící podložku Karlie velikost "L" 50 x 90 cm a pamlskový balíček od sponzora soutěže firmy Dalmatho Plzeň. 

Se zasláním snímků dáváte souhlas Dalmatin Klubu ČR z.s. k jejich zpracování a volnému použití v Klubovém zpravodaji, na stránkách v sociální síti a na webových stránkách klubu.

 

Hlasování bylo ukončeno 31.5.2018 v 23:59 hodin.