Výsledky bonitací >>

Bonitace

Bonitace je odborné posouzení vlastností psa/feny před jeho zařazením do chovu. Pravidla pro bonitace stanovuje Bonitační řád >> zde.
 
Na bonitaci se mohou přihlásit všichni psi a feny s PP, kteří jsou zapsaní v plemenné knize ČR (s přiděleným českým zápisním číslem) od věku 15 měsíců.
 
K účasti na bonitaci je potřeba vyplnit Přihlášku na bonitaci - formulář >> zde<< a společně s oboustrannou kopií PP jedince a dokladem o zaplacení bonitačního poplatku zaslat do stanoveného termínu pro vybranou bonitaci na email: bonitace@dalmatinklub.cz
 
Pokud jedinec již absolvoval výstavu, audiometrické vyšetření sluchu BAER s výsledkem oboustranně slyšící a vyšetření DKK a DLK, zašlete kopie posudků současně s přihláškou. Urychlíte tím úspěšné ukončení bonitace a zařazení jedince do chovu. V nutných případech, po domluvě,  je nejpozdější termín pro dodání potřebných dokumentů osobně před nástupem na bonitaci. V opačném případě nebude jedinec na bonitaci přijat.
  
V případě potřeby je možné ve výjimečných případech zorganizovat bonitaci individuálně. Podmínky a termín je nutné domluvit s dostatečným předstihem.
 

Platba:

Bonitační poplatek uhraďte na účet číslo: 2301043791/2010 u Fio banky s poznámkou  „bonitace + datum konání akce“, pro VS uvádějte vždy Vaše telefonní číslo. Výše poplatku naleznete v sekci Poplatky klubu >>zde.

 

Datum

 místo

přihlášení do

status

 informace

07.08.2016

Týn nad Vltavou

24.07.2016

aktivní

 zde >>[ED3] 

podzim 2016

bude upřesněno (na Moravě)

bude upřesněno

plánovana

 bude upřesněno