Fotosoutěž "Letní prázdniny s puntíky"

Vyhlášení výsledků:
 

Ač to byl boj napínavý, protože fotky byly opravdu jedna lepší než druhá, mezi členy DK ČR se nejvíce vyjímaly fotky psa G' Rich Woody Genesis Dalmadami a Argo Di Assonanza se svým synem Atillou DalmaAngelem. Pro fotku Woodyho majitelky Moniky Pelíškové se pak rozhodl i výbor, a tak bude Woody zdobit přední stranu obálky Klubového zpravodaje. Jako druhá v pořadí skončila fotka Jakuba Antoše, jež byla zaslána Lianou Fulínovou. Ta bude umístěna na zadní stranu obálky Klubového zpravodaje. Výherkyním se brzy ozve člen výboru ohledně dojednání předání výhry. Všem ostatním děkujeme za účast, soutěž byla opravdu zajímavá a vzrušující. Doufáme, že se do příští fotosoutěže zapojí i další členové, a hlasování tak bude ještě „o chlup“ těžší.

Hanka Gruchalová

 
 
 

 
Vítězná fotografie Moniky Pelíškové a dalmatin Woody. Druhé místo - fotografie Liany Fulínové a Argo Di Assonanza se svým
synem Atillou DalmaAngelem

 

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným a hlasujícím.Vyhlášení soutěže:

Dámy a pánové, máme tady další fotosoutěž, tentokrát s letní tematikou! Prosím, Vy, co se chcete zúčastnit, přečtěte si níže podmínky a obzvláště dbejte na velikost fotografie, kterou zasíláte! Děkuji.  Doufám, že účast bude hojná!

Dalmatin klub ČR vyhlašuje další fotosoutěž v tomto roce „Letní prázdniny s puntíky“. Tematická fotosoutěž Vašich miláčků zachycených v barvách léta, na túrách či při lenošení u vody. Podělte se o své radostné momentky zvěčněné ve formě fotografií. Nejlepší z nich opět ocení výbor speciální cenou a znovu se octnou na titulní straně plánovaného Klubového zpravodaje. Stejně jako nejlepší fotografie s nejvyšším počtem hlasů od členů v této soutěži, která pak obsadí místo na zadní straně obálky.

Podmínky pro účast ve fotosoutěži:
- Do fotosoutěže se může přihlásit každý člen Dalmatin klubu ČR 
- Každý z členů může zaslat max. 1 ks fotografie se zadanou tematikou
- Fotografie má být kvalitní, ve vysokém rozlišení, ne menší než 900px
- Zaslaná fotografie musí být majetkem účastníka této soutěže, nebo musí účastník mít svolení autora fotografie k použití ve fotosoutěži včetně akceptování jejích podmínek.
- Součástí zaslané fotografie musí být jméno psa (modela), jméno autora a kontakt
- Všechny soutěžní fotografie zasílejte na e-mail:
 good.hope.dalmatian@centrum.cz do 11.9. 2016

- Vyhlášení proběhne po 11. 9. 2016

Podmínky hlasování pro fotosoutěž : 
- Fotografie členů budou zveřejněny na webu DK ČR z.s. a na stránce FB DK ČR z.s.
- Hlasování bude probíhat následujícím způsobem:
1. Členové FB DK ČR z.s. zaznačí u fotografie tzv. like (to se mi líbí)
2. Ostatní členové mimo FB hlasují na email: good.hope.dalmatian@centrum.cz

3. Hlasovat můžete do 11. 9. 2016 23:59, poté se již hlasy nebudou započítávat.

Ceny: 


Vítězné fotografie získají krmivo Lakse Kronch Salmon a pamlsky Canvit Mobility, 200g

Se zasláním snímků dáváte souhlas Dalmatin Klubu ČR z.s. k jejich zpracování a volnému použití v Klubovém zpravodaji, na stránkách v sociální síti a na webových stránkách klubu.

Hanka Gruchalová

 

"Letní prázdniny s puntíky"